O nas

Czy nie byłoby wspaniale usiąść na tarasie i popatrzeć na piękną panoramę stolicy. Wyobraź sobie, że możesz zamieszkać gdzie tylko chcesz, czy wolisz pęd miasta, czy szukasz oazy spokoju na jego obrzeżach? LOCO Real Estate pomoże Ci odnaleźć wymarzony dom.

Wprowadzamy nową jakość obsługi. Nasi pracownicy to młode zdeterminowane umysły, profesjonalni wielojęzyczni agenci nieruchomości, którzy każdego miesiąca wynajmują dziesiątki mieszkań i domów. Ich pasją jest wynajem! Wynajmujemy nieruchomości w Warszawie oraz okolicach, skupiamy się na wynajmie nieruchomości z segmentu wyższego oraz Premium. Współpracujemy z osobowościami z pierwszych stron gazet, znanych zarówno ze świata biznesowego a także aktorami i celebrytami. Jesteśmy zaufanym partnerem większości renomowanych firm, korporacji, ambasad i instytucji międzynarodowych.

Sprawiamy, że wynajem mieszkania czy domu może być wyjątkową i przyjemną chwilą, zapewniamy nieruchomości dopasowane do wysokich wymagań naszych Klientów, skrojone na miarę i perfekcyjnie wpisujące się w warszawski styl życia.

Jakość naszej obsługi jest wyjątkowa podczas całego procesu związanego z obrotem nieruchomościami oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie oraz cały wachlarz dodatkowych usług.

Motto które towarzyszy nam w pracy: 
„nie ma w słowniku słowa problem, jest tylko wyzwanie, któremu zawsze możemy sprostać”.

 

 

Patrick Pieta
Prezes Zarządu

Z wykształcenia ekonomista, swoją wiedzę zdobywał w Saxion University Enschede w Holandii oraz Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie. W swojej karierze zarządzał projektami m.in. dla Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej czy Ing.-Holzbau Schnoor GmbH & Co. KG. Biegle posługuje się kilkoma językami, tym samym doskonale czuje podczas współpracy z obcokrajowcami i w różnorodnej kulturze. Ceni sobie spokój i dobrą atmosferę przy współpracy, które potrzebne są do spełnienia oczekiwań klientów.


 

 

 

Ewelina Sadanowicz
Współzałożyciel i Partner Zarządzający

Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie. Od 2007 roku związana z warszawskim rynkiem nieruchomości. Jest licencjonowanym zarządcą i pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Perfekcjonistka, dużo wymaga od siebie i dużo wymaga również od innych. Uważa, że lepiej robić jedną rzecz w sposób doskonały, niż wiele ale na średnim poziomie. W LOCO kieruje działaniami firmy w zakresie kompleksowego zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi na rzecz klientów indywidualnych, działem home-staging, jest także odpowiedzialna za wizerunek i promocję w różnych kanałach komunikacji.

 

 

 

Łukasz Sadanowicz
Współzałożyciel i Partner Zarządzający

Z wykształcenia ekonomista z zamiłowania pośrednik, ukończył studia na Wojskowej Akademii Technicznej. Od prawie 10 lat specjalizuje się z wynajmie i sprzedaży najbardziej luksusowych apartamentów w Warszawie. To nie tylko specjalista ds. nieruchomości, ale także strategiczny doradca w dziedzinie nieruchomości. Jego praca jest jego pasją, zawsze daje z siebie więcej niż jest wymagane. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami a swoją wiedzę pogłębia specjalistycznymi kursami i warsztatami.