Dom na wynajem 400 m2

Żoliborz (ID. 310)

     

Powierzchnia: 400m2
Liczba  pięter: 2
Liczba pokoi: 11
Balkon: nie
Garaż: tak

 

Do wynajęcia piękny dom położony w Konstancinie, składający się z 3 poziomów: piwnicy, parteru oraz piętra. Dom przytulny o bardzo funkcyjnym rozkładzie.  W salonie znajduje się kominek, który nadaje przyjemnego klimatu. W piwnicy sauna, pralnia oraz łazienka. Doskonała lokalizacja - Idealny dom dla rodziny ceniącej spokój i bezpieczeństwo; Szybki dojazd do Warszawy - od strony Konstancina albo przez Piaseczno.  Bardzo spokojna i cicha okolica. Do domu przynależy pięknie zagospodarowany ogród z dorodnym drzewostanem, przy domu znajduje się również duży taras.

Cena 17.000 PLN

 

MIESZKANIA WARSZAWA

 

Jeśli chcesz otrzymać aktualne oferty przygotowane specjalnie dla Ciebie, wypełnij poniższy formularz.

Imię i nazwisko:

adres e-mail:    

Treść zapytania:

 

Informujemy, że umieszczenie przez biuro nieruchomości LOCO informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:
■ administratorem danych jest LOCO Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Siennej 72 lok. 14
■ Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem.
■ ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.