Znani Polacy! #1 Politycy, mężowie stanu i bohaterowie narodowi!

Polska jest na 70. miejscu na liście krajów stworzonej na podstawie całkowitej powierzchni. Nie jest to duży kraj, ale wielu Polaków zasłużyło na miano znanych nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Poniżej przedstawimy kilku polityków, mężów stanu i bohaterów narodowych.
Czytaj dalej

Ostoja Wilanów – wyjątkowe osiedle!

Ostoja Wilanów to osiedle znajdujące w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji mieszkalnych w Warszawie, na terenie Miasteczka Wilanów! Lokalizacja zapewnia idealne połączenie komunikacyjne ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, w szczególności z Centrum.
Czytaj dalej

Belwederska 9 – Mokotów!

Jest to kameralny budynek (znajdują się w nim jedynie 22 lokale!) w prestiżowej lokalizacji – pożądanej przez ludzi poszukujących mieszkań o wysokim standardzie.

Budynek znajduje się tuż przy parku Morskie Oko, przy historycznym Trakcie Królewskim, w sąsiedztwie zieleni, wielu instytucji rządowych oraz z dala od ulicy. Wszystko to zapewnia mieszkańcom ciszę i spokój. Czytaj dalej

Polskie słowa, przydane podczas wynajmowania nieruchomości w Polsce!

My, Polacy, posługujemy się bardzo trudnym językiem – jest to fakt, z którym nie można się nie zgodzić. Wielu emigrantów ma problemy z tym językiem, ale nie poddawaj się! Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w miarę naszych możliwości. Dzisiaj jest czas na kilka zwrotów dotyczących wynajmowania nieruchomości!

Czytaj dalej

Korzystanie z usług zarządcy nieruchomości – czy warto?

 

Nie radzisz sobie z nadmiarem spraw związanych z wynajmem mieszkania?
A może po prostu nie masz na to czasu?
Zarządca nieruchomości jest osobą, której szukasz!
Czytaj dalej

Kulturalna Warszawa! #2

Dla wielu z nas kino jest oderwaniem się od życia codziennego, chwilą relaksu i odpoczynku. Do kina możemy wybrać się sami, z przyjaciółmi, rodziną lub drugą połówką. Warszawa znana jest z dużej ilości tych instytucji, poniżej przedstawiamy kilka najbardziej znanych i wartych Twojej uwagi…
Czytaj dalej

Kulturalna Warszawa! #1

Teatr – dla wielu z nas jest to pasja oraz sposób na oderwanie się od codzienności. Oglądając sztukę, w pewnym sensie uczestniczymy w niej, podziwiamy grę aktorską oraz rozmyślamy nad morałem całej sztuki. Warszawa jest miastem, gdzie teatry są praktycznie wszędzie… Poniżej, kilka z tych, które są naprawdę warte odwiedzenia!

Czytaj dalej

WARSAW SPIRE – BIZNES W SERCU WARSZAWY!

Warsaw Spire to wymarzone miejsce dla biznesu. Kompleks trzech budynków o łącznej powierzchni 100 000 m2 łączy w sobie połączenie najnowocześniejszych technologii oraz dbałość o środowisko naturalne. Dodatkowym atutem jest przestrzeń publiczna, stworzona z myślą o mieszkańcach Stolicy. Plac Europejski to idealne miejsce do wydarzeń artystycznych, ale także do spotkań z przyjaciółmi. Czytaj dalej