Praca

LOCO Real Estate od 2010 roku specjalizuje się w wynajmie apartamentów i domów  na terenie Warszawy oraz w Konstancinie-Jeziorna. W swojej ofercie posiadamy mieszkania i domy na rynku wtórnym i pierwotnym. Obsługujemy prestiżowych klientów takich, jak ambasady, instytucje międzynarodowe oraz największe światowe firmy działające w Polsce. Świadczymy usługi na rzecz m.in. Ernst&Young, Jeronimo Martins, PWC, Ikea, Air Berlin, BZWBK, Huawei, Hugo Boss itp.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Residential Leasing Specialist

Opis stanowiska:
• Kompleksowa obsługa klientów w zakresie realizacji transakcji wynajmu,
• Pozyskiwanie ofert nieruchomości,
• Prezentacja nieruchomości,
• Negocjacje i finalizowanie transakcji wynajmu.

Od Kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenie wyższe,
• Bardzo znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych – mile widziana),
• Prawo jazdy kat. B (własny samochód będzie dodatkowym atutem),
• Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
• Wysoka kultura osobista oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
• Dobra organizacja pracy własnej, efektywne ustalanie priorytetów.

Co oferujemy:
• Wysokie zarobki adekwatne od osiąganych wyników, sięgające nawet do 20 000pln miesięcznie,
• Dostęp do bogatej bazy ofert nieruchomości (ponad 12.000 ofert nieruchomości),
• Wprowadzenie i opiekę doświadczonych menedżerów,
• Zapewniamy klientów oraz oferty nieruchomości,
• Doskonałe warunki pracy: eleganckie biuro w centrum Warszawy, niezbędne narzędzia tj. laptop, smart fon, wygodne biurko, możliwość parkowania w garażu podziemnym, nieograniczony dostęp do kawy

Dodatkowo zapewniamy interesującą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość nawiązania wielu ciekawych relacji, pracę w młodym dynamicznym i zgranym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail info@n-loco.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."